با ارسال SMS وبلاگ خود را به روز کنید


بعد از گذشت یکسال از راه اندازی سرویس SMS بلاگ توسط پرشین بلاگ ، هنوز سرویس وبلاگ فارسی دیگری امکان وبلاگ نویسی توسط SMS را فراهم نکرده است و پرشین بلاگ همچنان در ارائه این سرویس ، بی رقیب است.

سرویس SMSblog پرشین بلاگ هم اکنون برای مشترکین شرکت ارتباطات سیار (موبایل های 0912 و مانند آن) فعال است و موبایل های تالیا و ایرانسل هنوز امکان استفاده از این سرویس را ندارند.

اس ام اس بلاگ چیست ؟
کلیه کاربران پرشین بلاگ میتوانند بعد از فعال سازی سرویس SMS بلاگ برای شماره تلفن همراه خود، در هر لحظه و هر زمان و با ارسال متن یاداشت مورد نظر به شماره ویژه 3000PB ( یا همان 300072 خودمان ) وبلاگ خود را با ارسال SMS به روز کنند.

نحوه فعال سازی SMSblog

کافیست در بخش "مشخصات شخصی" صفحه مدیریت کاربری خود، شماره تلفن همراهی که میخواهید بوسیله آن وبلاگ خود را بروز کنید را وارد نمایید.

 

بعد از چند لحظه و بصورت خودکار پیام کوتاه (SMS) ای از شماره 300072 روی گوشی خود دریافت خواهید کرد که با اعلام نشانی وبلاگتان از شما میخواهد در صورتی که اجازه "وبلاگ نویسی از طریق تلفن همراه" را به این شماره میدهید عدد "1" را بعنوان یک پیام کوتاه به همان شماره (300072) ارسال کنید.

بعد از تایید شماره توسط شما، SMSblog پرشین بلاگ بوسیله یک پیام کوتاه دیگر "تایید عضویت و فعال سازی امکان وبلاگ نویسی بوسیله موبایل" را به شما اعلام میکند.

حالا هر مطلبی که به شماره 300072 ارسال کنید بلافاصله در وبلاگ شما منتشر میشود.

فرمت بندی متن و عنوان پست توسط SMS :
فرمت کلی پیام باید به صورت پیوسته "تیتر یاداشت،متن یاداشت" باشد. فرض کنید میخواهید یاداشتی با تیتر "وبلاگ نویسی با SMS" و متن " سلام! این اولین یاداشت من بوسیله SMS است" را بنویسید. کافیست پیامی به صورت زیر را به 300072 ارسال نماید:

Weblog Nevisi ba SMS,Salam!in avalin yadashte man bevasilie SMS ast!

بطور کلی هر متن قبل از اولین علامت کاما (،) بعنوان تیتر و نوشته بعد از آن بعنوان متن یاداشت منتشر خواهد شد.

اگر میخواهید یاداشتی را بدون تیتر و فقط با متن منتشر کنید کافیست قبل از علامت کاما (،) هیچ چیز ننویسید و متن خود را با یک کاما شروع کنید.

/ 3 نظر / 5 بازدید
محيا

به اين وبلاگ هم سر بزن. تازه راه افتاده اما وبلاگ خوبيه ( مال منم نيست) روز به رو مطالبش بهتر می شه.

محيا

بهاين وبلاگ هم سر بزن

محيا

از بين اين وبلاگهايی که امروز رفتم وبلاگ تو توجه هم را بيشتر جلب کرد. حتما به اين وبلاگ سر بزن ( اين وبلاگ مال من نيست) تازه هم راه افتاده اما مطالب خوبی داره در صورتيکه روشون فکر کنی معنی دار هم می شه.