گروه ايران‌شناسي پرشين‌بلاگ آغاز به كار كرد


پرشين بلاگ- مدير گروه‌هاي تخصصي پرشين‌بلاگ از آغاز به كار گروه ايران شناسي پرشين بلاگ توسط وبلاگ‌نويسان ايراني خبر داد.

"انسيه پولادزاده" با اشاره به اينكه وبلاگ ايران‌شناسي به نشاني www.iranset.persianblog.ir قابل دسترس است، گفت: وبلاگ ايران‌شناسي مجموعه وبلاگ‌هايي در ارتباط با استان‌هاي مختلف ايران است كه در كنار هم قرار مي‌گيرند.

وي به دو كاركرد اصلي اين وبلاگ اشاره كرد و افزود: بدين وسيله استان‌ها و شهرهاي هر استان و موضوعات اجتماعي، فرهنگي و جاذبه‌هاي تاريخي آنها معرفي مي‌شوند.

پولادزاده همچنين راه‌اندازي اين وبلاگ را براي انجام فعاليت‌هاي داوطلبانه در سطح هر استان توسط مجموعه بلاگرهاي آن استان مطلوب خواند و گفت: اين امر موجب ارتباط مستقيم‌تر بلاگرها با يكديگر مي‌شود.

به گفته وي، درحال حاضر وبلاگ‌هاي سه استان تهران، آذربايجان شرقي و اصفهان راه‌اندازي شده و تا پايان ماه جاري سه استان ديگر به مجموعه وبلاگ‌هاي ايران شناسي افزوده خواهد شد.

مدير گروه‌هاي تخصصي پرشين بلاگ، معرفي هر استان، عكس، نقاشي و ....را از جمله مطالب موجود در وبلاگ ايران شناسي گروه ايران‌شناسي پرشين بلاگ عنوان كرد.

وي خاطرنشان كرد: بلاگرها از هر سرويس وبلاگ‌نويسي كه باشند مي‌توانند در كنار وبلاگ‌هاي شخصي خود به عضويت اين گروه نيز درآمده و در معرفي هرچه بيشتر و بهتر استان خود فعاليت كنند.

پولادزاده درپايان با تاكيد بر پيگري تمام مسائل مربوط به ايران‌شناسي توسط اين وبلاگ، از راه‌اندازي دو زبانه اين وبلاگ خبر داد.

/ 0 نظر / 9 بازدید