داوری جشنواره وبلاگها و وب سایت های انقلاب اسلامی از طریق sms

با برقراری امکان داوری جشنواره وبلاگها و وب سایت های انقلاب اسلامی از طریق ارسال sms ، برای اولین بار خوانندگان و طرفداران وبلاگها مي‌توانند با ارسال كد وبلاگ ( كدكاربري) از طريق SMS به شماره 30002564 وبلاگ برگزيده خود را انتخاب کنند.
به گزارش واحد ارتباطات مگفا، نخستین جشنواره وبلاگها و وب سایت های انقلاب اسلامی (کاغذهای شیشه ای) با هدف هویت بخشی به وبلاگهای فارسی زبان ، ارج نهادن به فعالیت وبلاگ نویسان ایرانی توسط فرهنگسرای انقلاب و باشگاه خبرنگاران جوان در حال برگزاری است و با توجه به هماهنگی به عمل آمده با مرکز گسترش فناوری اطلاعات(مگفا) ، وبلاگ ها (و یا وب سایت) منتخب مردمی در این بخش با استفاده از طریق SMS انتخاب خواهد شد و به نفر برتر، جایزه ویژه ای تعلق خواهد گرفت.
روش کار بدین صورت است که علاقه مندان با مراجعه به وب سایت جشنواره با آدرس www.blogfest.ir به قسمت وبلاگ های شرکت کننده رفته و کد وبلاگ (و یا وب سایت ) مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس و کد کاربری را به صورت sms به شماره ويژه 30002564 ( 3000BLOG ) ارسال کنند.
نکته قابل توجه این است که با هر شماره تلفن همراه فقط می توان یک بار در این رای گیری شرکت کرد.
گفتنی است این جشنواره در دو بخش بر گزار می شود . بخش اصلی این جشنواره در چهار بخش وبلاگهای انقلابی ، وبلاگ با موضوع صهیونیسم، وبلاگهای مذهبی و بخش آزاد برگزار می شود.در بخش جانبی جشنواره نیز از میان وب سایتهایی که با موضوعات فوق می باشند ، وب سایت های برگزیده انتخاب می شوند.

/ 0 نظر / 4 بازدید