پیام عمو پورنگ به وبلاگ نویسان

عمو پورنگ (مجری برنامه کودک شبکه اول سیما) با ارسال پیامی به مدیریت پرشین بلاگ با اعلام نشانی سایت رسمی خود در خصوص کامنتها، وبلاگ ها و گروه های که با عنوان "عمو پورنگ" منتشر میشوند توضیحاتی داده است که گروه سایت های پرشین بلاگ با آرزوی موفقیت برای ایشان پیشامشان را عینا منتشر میکند:

دوستان سلام
من عمو پورنگ مجری برنامه کودک شبکه اول هستم
بچه ها سایت رسمی من www.amoo.ir هست .از این طریق شما میتونید با من و همکارانم در گروه تماس بگیرید و اظهار نظر کنید و یا پیشنهاد و یا انتقاد .
اما مطلبی در مورد دوستانی که زحمت میکشن در وبلاگ هاشون در مورد من مینویسند . ضمن احترام به همه اونهاو از اینکه اظهار علاقه و محبت میکنند به من حقیردرخواست دارم از همه شما بچه ها که شما دوستان وبلاگ نویس هم محبت کنید بچه ها رو راهنمایی کنید که از طریق سایت رسمی ما با من در ارتباط باشند . هرچند من میدونم شما هم تلاشتون این هست که دل بچه ها رو شاد بکنید چون من مطمئن هستم که شما هم دوست دار بچه ها هستید . پس بیادید و با همدیگه همکاری بکنید و بچه ها رو راهنمایی کنیم که از سایت رسمی www.amoo.ir با من در ارتباط باشند . در ضمن بچه ها بدونند هر گونه مطلبی در وبلاگ هایی که مینویسند رو من فقط میخونم اما آنچه که در سایت من نوشته میشه و یا خونده میشه رو من تائید میکنم .
متشکرم و همه تون رو به خدای مهربون می سپرم.
/ 0 نظر / 3 بازدید