مصاحبه مدیر جدید پرشین بلاگ

لینک خبر:

لینک پروفایل در پرشین بلاگ
مدیران سایت

سرویس دهنده ها- اقلمیا پولادزاده، کم تر از یک ماه است که مدیریت سایت پرشین بلاگ را به عهده گرفته است. کارمند بانک تجارت و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت، در سال ۱۳۶۰ در شهرستان بوشهر به دنیا آمده است و حدود ۶ سال است که با وبلاگ سروکار دارد. در ادامه گفت و گوی اختصاصی “وبلاگ نیوز” را با مدیر جوان سایت پرشین بلاگ می خوانید.

وبلاگ نیوز:نخستین باری که نام وبلاگ به گوشتان خورد چه زمانی بود؟ از همان اول با پرشین بلاگ شروع کردید؟
پولادزاده:سال ۸۱ بود. به راهنمایی یک دوست وبلاگ نویس، که درواقع یک وبلاگ را باهم می نوشتیم. وبلاگ مان در زمینه موسیقی بود و در سرویس بلاگ اسپات ثبت شده بود. از همان ابتدا در پرشین بلاگ نبودم، تجربه دوم مان پرشین بلاگ بود.

وبلاگ نیوز:خودتان فکر می کنید دلیل انتخاب تان به سمت مدیریت پرشین بلاگ از سوی جناب بوترابی چه بوده است؟
پولادزاده:عنایت خاص ایشان به فعالیت های داوطلبانه و گروهی برای اعتلای سطح وبلاگ نویسی و هم چنین نزدیک کردن فضاهای مجازی به فضای حقیقی و البته اعتمادشان به نسل جوانی که علاقه مند به فعالیتهای این چنینی هستند.

وبلاگ نیوز:برنامه های ویژه ای برای پیشرفت و ارتقای پرشین بلاگ در نظر دارید؟
پولادزاده:پیشبرد برنامه ریزی های قبلی و نیز برنامه ریزی برای بهتر شدن خدمات ویژه کاربران و سعی در توسعه شبکه انسانی وبلاگ نویسان از برنامه های آتی گروه خواهد بود.

وبلاگ نیوز:بر اساس اطلاعات سایت الکسا، پرشین بلاگ پس از بلاگفا، بلاگر و میهن بلاگ چهارمین سرویس دهنده وبلاگ فارسی است. چه برنامه هایی در نظر دارید که پرشین بلاگ (با توجه به قدمت و پیشینه ای که دارد) به جایگاه قبلی خود (که همان سرویس دهنده اول است) برگردد؟
پولادزاده:در واقع تحلیل اطلاعات سایت الکسا، معمولا به درستی انجام نمی شود. در واقع سریع ترین نرخ رشد را در بین سایت های فارسی دارا هستیم و یکی از ۲ سرویس وبلاگ برتر فارسی هستیم. تصور می کنیم تغییر زیر ساخت سایت و گسترش امکانات آن، شرایط رقابت فوق العاده ای را برای پرشین بلاگ فراهم ساخته است و به صورت منظم شاهد موفقیت های سایت و افزایش اعتماد و حضور کاربران هستیم.

وبلاگ نیوز:آینده پرشین بلاگ را چطور می بینید؟
پولادزاده:موفقیت روز افزون، ان شاء الله.

/ 0 نظر / 20 بازدید