پرشین هک یک ساله شد


پرشین بلآگ- آژانس خبری پرشین هک متعلق به گروه سایت های پرشین بلاگ یک ساله شد.
"مهدی نصیری" مدیر این سایت با اعلام این مطلب افزود: این سایت آبان ماه سال گذشته با هدف اطلاع رسانی در زمینه امنیت و هک فعالیت خود را آغاز کرد.
وی اظهار داشت: طی فعالیت های یک ساله، این سایت به آدرس www.persianhack.com توانسته است آخرین اخبار دنیای هک و گروه های هکری و امنیتی ایران و خارجی را در خود جای دهد.
به گفته وی، پرشین هک دارای هشت بخش جداگانه خبری و آموزشی شامل هک های داخلی، هک های خارجی، معرفی ویروس ها، معرفی نرم افزار، اخبار امنیتی، مقالات آموزشی، مصاحبه ها و لینک ها است.
بخش هک های داخلی مربوط به آخرین اخبار و فعالیت های هکرهای ایرانی و خارجی در رابطه با سایت های ایرانی هک شده است و هک های خارجی به آخرین اخبار هک شدن سایت های خارجی توسط گروه های ایرانی و خارجی مربوط می شود.
این سایت آخرین اخبار مربوط به ویروس ها و راه های جلوگیری از ویروسی شدن سیستم ها را نیز ارایه می دهد و همچنین به معرفی جدیدترین نرم افزارهای امنیتی مورد نیاز کاربران نیز می پردازد.
آخرین اخبار امنیتی مربوط به فعالیت های امنیتی گروه های ایرانی و خارجی را نیز می توان در این سایت یافت که از جمله اخبار آن می توان به راهکارهای امنیتی و چگونگی بستن راه نفوذ هکرها با سرور و سایت ها اشاره کرد.
مقالات امنیتی و راهکارهای چگونگی برقراری امنیت در موضوعات مختلف، بحث و گفت و گو با اعضای گروه های هکری و امنیتی ایران و پرسش و پاسخ با از جمله مطالبی است که بر روی سایت پرشین هک قرار دارد.
پرشین هک همچنین لینک کاملی از معرفی سایت های مربوطه امنیتی و گروه های هکری ایرانی و خارجی را به زودی در دسترس قرار خواهد داد.
این سایت نسخه RSS را نیز در اختیار علاقمندان قرار داده تا دسترسی به آخرین اخبار امنیت و هک به راحتی امکان پذیر باشد.

/ 0 نظر / 3 بازدید